Par mums

fe_overview  SIA RĪGAS FASĀDES specializētais fasāžu siltināšanas un restaurācijas uzņēmums ar lielu pieredzi savā jomā. Gadu gaitā esam sevi pierādījuši kā uzticamus un kvalitatīvus fasāžu izbūves partnerus.

Klientiem piedāvājam pilnu procesu spektru, sākot ar – fasāžu uzmērīšanu, tāmes sagatavošanu, vienkāršotās renovācijas kartes saņemšanu, fasādes apdari un nodošanu ekspluatācijā.

Šobrīd uzņēmumā strādā 28 fasāžu meistari ar lielu pieredzi restaurācijas, siltināšanas un ventilējamo fasāžu izbūves darbos.

Esam veikuši lielu skaitu daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku, biroja ēku un privātmāju fasāžu apdares darbus. Lepojamies ar paveikto un ceram uz sadarbību arī ar Jums!

Mūsu attieksme

About UsFasāžu siltināšanas un restaurācijas darbiem pieejam ar konstruktīvu pieeju. Jebkuru ēku izvērtējam individuāli - pēc tās konstruktīvās shēmas, pielietotajiem materiāliem un noturības. Vadoties pēc ēkas fasādes apdares veida, pielietojam tehnoloģiskajiem procesiem atbilstošus materiālus, lai ēkas fasādes saglabātu savu krāšnumu ilgmūžīgi.

About UsPrivātajiem klientiem sniedzam konstruktīvus padomus, katram individuāli iesakam un palīdzam izvēlēties atbilstošus fasāžu apdares un siltināšanas veidus. Mums rūp Jūsu namiņš!

Centības mērītājs

Katram projektam individuāla pieeja, sākot ar tāmju sastādīšanu, fasādes apdari un kvalitātes kontroli visā būvniecības procesā.

30%
Tāme
50%
Būvniecība
70%
Kvalitāte

Pakalpojumi

Energoefektivitātes paaugstināšana (Dzīvojamās ēkas, biroju ēkas, u.c.) • Ēkas energoefektivitātes uzlabošanas iespēju apspriešana • Darbības plāna izstrāde • Termogrāfijas un energoaudita veikšana • Energoefektivitātes uzlabošanas projekta izstrāde • Vienkāršotās renovācijas kartes un citu nepieciešamo atļauju saņemšana • Tāmju izstrāde, darbu veikšanas projektu izstrāde (DVP), darbu organizēšanas projektu izstrāde (DOP) • Energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbu veikšana • Objekta nodošana ekspluatācijā un energosertifikācija • Garantijas nodrošināšana

Jebkurai ēkai pienāk brīdis, kur mēs saucam par "Ak, vai!" brīdi. Tas ir posms, kad ēka ilgstošai nokrisņu un apkārtējās vides iedarbības rezultātā ir zaudējusi savu vizuālo veidolu. Tas nozīmē ir pienācis laiks atjaunot jauneklīgumu veicot fasādes restaurācijas darbus. Restaurācija sevī ietver - visas ēkas ārējās fasādes virsmas, karnīžu, vinjetu, slēdžu, erkeru un jebkādu citu dekoratīvu elementu restaurāciju un atjaunošanu tos sākotnējā veidolā.

Lielākā daļā Latvijas daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku fonds sastāv no Padomju savienībā būvētām ēkām, kurām ir ļoti zema energoefektivitāte. Ēkās ir izplatīti aukstuma tiltiņi (caursalšana) un siltuma zudumi. Šobrīd Eiropas savienība daļēji finansē šādu ēku renovāciju (atjaunošanu) un jebkuram ēkas iedzīvotājam kā labam samniekam būtu jāizmanto šī iespēja. Mēs varam palīdzēt ar orientējošo izmaksu aprēķināšanu, lai ieniegtu ERAF projektiem.

Ventilējamās fasādes visbiežāk izmanto industriālo un sabiedrisko ēku celtniecībā, retākos gadījumos privātmāju apdarē. Ventilējamās fasādes tiek veidotas no nesoša karkasa, siltinājuma un apdares paneļiem. Apdares paneļi mēdz būt - metāla, dekoratīvā lamināta, cementa vai akmens materiāla.

Lai noteiktu būvniecības darbu izmaksas ir nepieciešams sagatavot izmaksu aprēķinu, jeb būvniecības valodā runājot, Tāmi! Tāme sevī ietver faktiskos darbu apjomus, izmaksas, pielietojamos materiālus un mehānismus, kā arī virsizdevumus uz pieskaitāmās izmaksas. Lai celtniecības izmaksas varētu prognozēt tiek veikta izmaksu kalkulācija, kura ir kā pamats būvniecības ieceres realizēšanai.

Klienti runā

  • Prieks par paveikto. Dekoratīvos elementus, logu aplodas un vinjetes meistari izgatavoja uz vietas objektā. Restaurātori patiešām ir kā mākslinieki.

  • Profesionāli, atbildīgi un ar nopietnu pieeju jebkuram jautājumam. Šis uzņēmums sevi ir pierādijis kā atbildīgu un uzticamu partneri.

  • Par sadarbību ar puišiem no rigasfasades.lv varu teikt tikai labus vārdus. Operativitāte, kompetence un viss laikā paveikts. Prieks bija ar jums strādāt.

  • Fasāžu restaurācija ir laikietilpīgs un sarežģīts proces, bet izskatījās, ka fasāžu meistariem tā ir ikdiena, tapēc darbi ritēja raiti un bez aizķeršanās. Paldies!